Domki

Oddajemy do waszej dyspozycji w pełni umeblowane i wyposażone domy, w których na powierzchni od 42 m2 do 79 m2 komfortowo wypocznie od 4 do 8 osób. Przedłużeniem każdego domu jest przestronny taras z dużym stołem i kompletem mebli ogrodowych oraz grillem.

Zależało nam na tym, żeby dostosować architekturę domów do otaczającej je przyrody, dlatego przy wykańczaniu budynków opieraliśmy się na naturalnych materiałach takich jak drewno i kamień. Projektując domy staraliśmy się stworzyć przestrzenie spełniające wymagania gości, którzy równie wysoko cenią funkcjonalność i estetykę, dlatego wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Mana Lake to miejsce dla miłośników minimalistycznego stylu, koneserów dobrej architektury i wzornictwa.

Nasza oferta, w zależności od metrażu domu, skierowania jest do 4, 6 – 7 i 8 – osobowych grup.

domek A

To nasz najmniejszy domek, w którym komfortowo wypoczną 4 osoby. Na powierzchni 42 m2 znajdują się 2 sypialnie, łazienka oraz część dzienna z aneksem kuchennym i jadalnią. Z pokoju dziennego wyjście na duży, drewniany taras.

domek B

To przestrzeń, która ugości 6 – 7 osób. 3 sypialnie, w tym sypialnia główna z dodatkową małą rozkładaną sofą, łazienka oraz część dzienna z aneksem kuchennym i jadalnią tworzą wygodne miejsce do wypoczynku. Z pokoju dziennego wyjście na przestronny taras.

domek C

Nasz największy domek, liczący 79 m2 powierzchni, w którym swobodnie wypoczywać może 8 – osobowa grupa. 4 sypialnie, łazienka, część dzienna z aneksem kuchennym i jadalnią oraz wyjściem na taras pozwolą na komfortowy pobyt w większym gronie rodziny lub przyjaciół.

W każdym domu zapewniamy:

  • wygodną sofę w pokoju dziennym,
  • łóżka małżeńskie w każdej sypialni,
  • meble do przechowywania,
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny,
  • łazienkę z prysznicem, suszarkę,
  • TV z bogatym pakietem telewizji internetowej,
  • wyposażenie tarasu: meble ogrodowe, 2 leżaki, duży stabilny parasol ogrodowy oraz grill gazowy.

Chętnie ugościmy was razem z waszymi zwierzakami. Pobyt czworonoga (50 zł/doba/zwierzę) jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu tego w recepcji. Pamiętajcie, że teren Mana Lake jest blisko natury i nie jest w pełni ogrodzony, więc swojego zwierzaka zabieracie na własną odpowiedzialność i odpowiadacie za niego przez cały pobyt (sprzątanie na terenie Mana Lake oraz poza naszym terenem).